112 nieuwsNieuws uit ZwolleVoorpagina
File op A28: auto met aanhanger gekanteld; twee rijbanen dicht
Zwolle – Automobilisten op de A28 richting het noorden moeten dinsdagmiddag rekening houden met flinke vertraging. Bij Zwolle kantelde een aanhanger met daarop een voertuig, waardoor twee rijstroken zijn afgesloten.
Volgens Rijkswaterstaat duurt de berging en het herstel van het asfalt tot zeker 16:45 uur. De vertraging is nu al opgelopen tot meer dan een uur. Vanaf ’t Harde staat er 16 kilometer file. Twee rijbanen zijn afgezet.
Ook op de N35 vanaf, de aansluiting vanaf de Ceintuurbaan in Zwolle op de A28 loopt het inmiddels vast. Daar een vertraging van 16 minuten.
Hoe het ongeval precies kon gebeuren, is nog niet bekend. Verkeer wordt geadviseerd om om te rijden of rekening te houden met extra reistijd.